27.6.2010, Lednice

Matěj poprvé va stanu, Harinka první, miliony komárů a super víno :-) Ale popořádku: v sobotu ráno jsme vyrazili z Prahy, do Lednice dojeli akorát na oběd. Nejdříve jsme postavili na dráze stan a přemístili Matěje do kočárku (první zabitý komár).Pak jsme až do večera ochutnávali loňská vína, loňskou meruňku a letošní pivo(mnoho zabitých komárů). V devět jsme uložili Matěje a Harču do stanu a sami seděli před stanem asi pět minut (komáři v přesile), pak se přesunuli za Matějem a raději spali (komáři útočí na stan, jsou jich stovky). Ráno (komáři nespí a jsou vzhůru) se po přejímce nemůžeme dočkat dostihu, rozběhy začínají v poledne (komáři padají vedrem, je asi 40 stupňů). Harinka vyhrála rozběh a postoupila do finále, po výpadku proudu a několikerému přetržení kůže se finále běželo ve čtyři, Harča vyhrála, druhý byl Táno, ostatní fenky nedoběhly. Po dekorování vyrážíme domů, Matěj spí, Harina unavená, všichni pokousaní od komárů. Cesta kupodivu celkem v pohodě, v Liberci jsme byli okolo půl osmé :-)

20.6.2010. Mladá Boleslav

Tak má Harča za sebou další dostih a my pěkný den. V Boleslavi byla Harinka ve své třídě sama, tak si jen dvakrát oběhla ovál a bez problémů doběhla v celkem pěkném čase 29,89s. Matýsek byl standartně moc hodný. Jenda se zabavil počítačem a já ve finále B whippetů pouštěla Keníka. Prostě parádní den:-)

6.6.2010, CACIL Kolín

Máme za sebou nádherný den a bezvadný dostih...... Do Kolína jsme dorazili na desátou (to z protekce na přejímce - díky Luci), tak tak, že jsme to ráno všechno stihli. Holt s kočárkem a všema těma věcičkama pro mrňouse to není tak jednoduché. Harča měla v sobotu super večeři, snědla Jendovi grilovaný kuřezí řízek, takže se moc těšila, až všechny ty kalorie zase vyběhá. V Kolíně už byla připravená Perla a taky Táno a taky spousta dalších malých i velkých chrtů. My šli do rozběhu asi kolem jedenácté, Perla s jedničkou, Harča se dvojkou a Táno měl trojku. Harča běžela z jedničky a po startu byla o chlup před Perlou, ta ale neměla svůj den a po neshodách před boxy se nakonec vrátila. Do finále nastoupila tedy jen Harča a Táno, Harča měla lepší start a tak si vytvořila náskok, který Táno už nestihl dohnat. Před vyhlášením výsledků jsme měli s Jendou ještě jeden adrenalinový zážitek, pouštěli jsme v A finále dva whippety od Krásů. To byla teda rychlost, než jsem se stačila rozkoukat, už byli v písku a já lovila toho svého. Písek jsem měla i v uších, ale jsem ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet. Na vyhlášení výsledků jsme si sice museli chvilku počkat, ale stálo to za to. Krom poháru jsme si odvezli i kokardu a nádherný obojek od DG Doggearu. Paráda. Matěj byl celý den bezvadně hodný, cestu domů prospal a teď už taky spinká a Harča taky :-))))

8.5.2010, CACT Mladá Boleslav

Poprvé jsme jeli na dostih jen s Matýskem a Harčou a celkem jsme to všichni zvládli. Matýsek byl hodný a Harinku se snažil nerozptylovat, což se mu mimořádně povedlo. Harča běžela se stálicemi Akim a Dízik, v rozběhu i finále jim ukázala, že fenky jsou rychlejší a vyhrála svůj letošní první CACT. Perla nedorazila, takže bylo o konkurentku méně... Příště si to snad rozdá i s ní :-)

25.4.2010, CACT Kolín

Co k tomu napsat ... v kategorii dospělí byla na startu Harča sama, v kategorii sprinter byl sám Harley. Oba tedy vyhráli sami nad sebou, zlepšili si časy z minule a odvezli si pohár :-)

CACIL Kolín, 3.4.2010

První dostih sezony zahájila Harča vcelku laxně. Běžela sice pěkně, ale na Perlu neměla ani náhodou. Taky ji předběhl Akim, což naše frajerka těžce nesla. My jsme si zase vyslechli od přítomných chrtařů, že je po zimě nějaká trochu tlustá... Tlustá je a ne trochu, holt s tím budeme muset něco dělat. Naštěstí už slezl sníh i v Liberci a můžeme začít chodit na dlouhé procházky a snad nám Harča ta přebytečná kila rychle vyběhá... Taky by měla trénovat, aby to příště na oplátku nandala Akimovi a trochu zmenšila náskok Perly...


Kontakt

Gabriela Černá

Vnitřní 1411
463 11 Liberec 30


602944717


Kalendář

V této rubrice nejsou žádné články.