05.09.2012 14:53

MVP Mladá Boleslav

Po prvních neúspěšných pokusech vystavit Korinku, jsem se vzdala a doluvila se s profi handlerkou Jitkou. Kora byla přihlášena na MVP v Mladé Boleslavi, kam jezdíme každoročně jako peronál do kruhu. Korča byla tedy s náma a já byla rozhodnutá, že je to její poslední výstava, protože ji to evidentně nebaví a je tedy zbytečné jen pro nějaký titul stresovat pejska. Jak daleko jsem však byla od pravdy :-)

Jitka je ve výstavních kruzích jako doma, vystavuje malé, velké, chlupaté i nahaté a předvést chrtíka pro ni sice byla premiéra, ale zvládla to naprosto perfektně. Když mi vracela Korinku s tím, že si ji vyzvedne na závěrečnou soutěž o nejlepšího mladého psa výstavy, nemohla jsem tomu ani uvěřit. Kora získala v konkurenci dvou fenek V1, CAJC a dokonce BOJ. V odpoledních soutěží jsem ji viděla v kruhu s Jitkou a nevěřila jsem vlastním očím. Kora běžela po všech nožkách, stála ve výstavním postoji a vůbec vypadala, že celý život touží být středem výstavního dění. Krásně se předvedla a byla vybrána jako nejhezčí mladý jedinec FCI sk. X.

Obrovskou radost, kterou jsem z jejího umístění měla, nelze ani popsat. Takže jsem změnila názor a s Jitčinou pomocí se Korinka ještě na nějaké té výstavě ukáže. Že je překrásná jsem věděla od začátku a proto mě zpětně ještě víc mrzí, že jsem jí asi první zkušenosti s výstavami dost otrávila. Chybami se člověk učí :-)

Teď se chystáme splnit podmínky pro udělení dostihové licence, tak bude Korča zase trochu jinou zábavu. V sobotu v Kolíně nám držte palce.

—————

Zpět


Kontakt

Gabriela Černá

Vnitřní 1411
463 11 Liberec 30


602944717


Kalendář

V této rubrice nejsou žádné články.